Jak obnovit cyklus po příspěvku?

Život ne vždy hladce a naplánovaný. Chcete-li zmírnit následky spontánního sexuálního kontaktu, žena je někdy nucena použít nouzovou antikoncepci.

Jaký lék je dnes možné doporučit? Nejvíce osvědčený je postinor. Dává rychlý a spolehlivý výsledek. Existuje však problém - měsíčně po porážce z rytmu. Je to proto, že tělo zažívá otřes z obrovské části syntetického hormonu obsaženého v tabletách. Hormonální selhání tohoto léku vyvolaného tímto lékem je hlavním a nejvíce negativnějším důsledkem ženského těla.

Princip a mechanismus účinku léčiva

Postinární V každém období menstruačního cyklu působí postinor jiným způsobem. Přijetí První polovina Způsobuje porušení ovulace - vejce zůstává v folikulu (proces jeho zrání je pozastaven).

Ve druhé části cyklu (po zrání) Postinor ovlivňuje strukturu sliznice membránu, míchání vejce (již oplodněno) pro vložení do stěny dělohy.

Kromě toho se hlen v čípku stává silnější pod působením levonorgestrelu a spermie je obtížnější dostat se do děložní dutiny.

Drug interferuje s ovulací nebo pojetí dítěte, a také zabraňuje implantaci.

Základní pravidla aplikace

Vomot Pijte Postinor se doporučuje po "neúspěšném" styku sexu, aby se zabránilo neplánovanému těhotenství.

Balení - dvě tablety. Vzít jeden. První - během dne (pak je pravděpodobnost antikoncepčního účinku téměř 100%). Pokud se tablet podařilo pít pouze na druhý den, pak šance nedostane těhotenství klesne na 85%. Třetí den bude pravděpodobnost 50% o 50%.

Druhá tableta by měla být podávána po 12 hodinách, jinak nebude žádný antikoncepční účinek.

Tento lék má kontraindikace a projevy negativních stran:

Kontraindikace

Vedlejší efekty

Porušení jater

Nevolnost, zvracení nebo průjem

Nemoci žlučníku

Krvavé otázky

Těhotenství

Bolest na výšku mléka

Alergie na složky léku

Léčit bolest v projekci vaječníků

Dospívající věk (až 16 let)

Bolest hlavy

Možné příznaky po obdržení léčiva:

 • obtížné dýchání;
 • více zvracení;
 • otok na obličej;
 • vyrážka na kůži;
 • těžké bolesti;
 • Hojný krvácení.

Při vyjádřených vedlejších účincích je nutné naléhavě poradit se s lékařem.

Správná reakce těla na postinor

menstruace Po několika hodinách nebo dnech po obdržení léku by žena měla krvácet. Jdou s jinou intenzitou 3 nebo 5 dnů. To je znamení, že těhotenství nepřichází (tam byl odmítnutí z povrchu dělohy sliznice, ke kterému je embryo obvykle připojeno). Pro plnou záruku by měl být proveden kontrolní test.

Když se nebezpečí neplánovaného těhotenství ustoupilo, problém přijde na přední část: Jak obnovit tělo po pořízení?

Když se cyklus vrátí do původního stavu?

v vaječnících Pravidelné měsíční krvácení po pořízení by měl začít v normálním čase. Vzhledem k individuální reakci každého těla do "porážkové" dávky hormonů není snadné čekat na hormon. Někdo může jít měsíčně a hojně, a někdo bude muset trpět v očekávání.

Během tohoto období jsou všechny ženy velmi nervózní a zkušené. Kolik dní bude muset počkat, a když se cyklus po obdržení postiner zotaví, žádný gynekolog neřekne. Dříve nebo později měsíčně. V každém případě, o několik měsíců později, zdravé tělo je obnoveno nezávisle.

Pokud menstruace nespustí

Menstruace zpoždění po obdržení postiner - společný jev. Hormony obsažené v léku jsou velmi silně postiženy sexem. Tělo ženy po takovém hormonálním stávce může deklarovat stávku. Pokud očekávaný měsíčně po přijetí postinteru nezačne v žádném případě, pak může mít následující důvody:

 1. Konzumace alkoholu. Je možné pít postiner současně se silnými alkoholickými nápoji? Příjem jakéhokoliv hormonálního léku poskytuje větší zátěž jater a další náraz na tomto těle může vést k vývoji toxické nekrózy hepatocytů a jiných smrtelných účinků.
 2. Nesprávný čas příjmu. Pouze tím, že vezmete tabletu do 3 dnů po intimní komunikaci, můžete počítat s pozitivním výsledkem. Jinak bude Germin úspěšně připojen k dělohu a těhotenství se bude vyvíjet. Menstruační zpoždění může znamenat přesnost pojetí dítěte.
 3. Přípravky. Příjem těchto léčiv jako přípravky z infekce HIV, ulcerózních onemocnění žaludku, epilepsie, silných antibiotik, bází barbiturity, mohou oslabit dopad postiner a způsobit další negativní důsledky.
 4. Období brzy puberty. V tomto věku nejsou menstruační cyklus a obecné hormonální pozadí stabilní. Jejich porušení často končí dlouhým selháním cyklu a krvácení může začít, což přestane jen chirurgicky.
 5. Těhotenství. Je to stále možné v naprosto správném příjmu postiner. Pokud v měsíci nepřicházeli měsíčně, to znamená, že šance, že embryo podařilo získat oporu v děloze. Analýza na HCG by měla být provedena pro kontrolu (lidský chorionový gonadotropin). Opětovné použití Postiner v této situaci je nepřijatelné.
 6. Nevolnost, zvracení nebo průjem. Tyto vedlejší účinky oslabují účinek léku, protože se snižuje jeho koncentrace v krvi.
 7. Nemoci jater a žlučníku. Organismus oslabený těmito chorobami může reagovat ne pouze zpoždění menstruačního cyklu, ale exacerbací chronických onemocnění.

Ovoce, které přežilo silný hormonální splash v těle matky a upevněné v děloze, je rozhodně zdravé a životaschopné. Účinná látka postinteru ovlivňuje aktivitu genitálních buněk (muž a žena). V důsledku toho, pokud po konzultaci s lékařem není riziko mimoděložní těhotenství, A rozhodnutí je učiněno opustit dítě, žena si může být jistá, že se narodí zdravý.

Když menstruace zpoždění poté, co je Postiner více než dva týdny, návštěva gynekologa je nevyhnutelná. Pouze lékař bude schopen zjistit, proč měsíční, vyloučit těhotenství a různé patologie vyvolané recepcí tohoto léku.

Jiné odchylky

Poruchy v menstruačním cyklu nejsou omezeny pouze na začátek začátku krvácení. Další příznaky atypického chování reprodukčního systému žen jsou pozorovány:

 1. Existuje měsíční neobvyklý tmavě hnědý odstín v méně než obvykle, množství. Tento fenomén se často setkává. Levonorgestrel má zahuštěný účinek na krev. Otočí se a pomalu vychází z plavidel dělohy. Mělo by se znepokojovat, pokud se zotavení nestane v následujících cyklech.
 2. Alokace po dobu 7 dnů a jsou častěji nalezeny. Ovlivňuje den cyklu, ve kterém žena přijala lék. Pokud menstruace nechce zastavit na 8. dni, musíte navštívit lékaře, aby vyloučil vnitřní krvácení a naučte se zotavit po pořízení.
 3. Velké množství výboje může také hovořit o patologických změnách v děloze. Pokud je těsnění naplněno častěji než 2 hodiny, měli byste naléhavě jít k lékaři.
 4. Pokud dojde k zpoždění po obdržení postinerových hormonálních tablet, a test je negativní, rána do reprodukčního systému se ukázalo být příliš silný. Zůstane jen čekat, když se tělo zotaví.

Vezměte postinor během menstruace. To povede k pozastavení cyklu po dobu několika dnů, a pak její pokračování. jak Obnovení cyklu Po Postinoru během menstruace? Tato otázka bude muset vyřešit již spolu s gynekologem.

Proč ne užívat Postinar pravidelně?

Pokud pro řadu životních důvodů přijala zdravá žena Postinor, pak se staly patologické změny v jeho těle. Ale pravidelné (v šálku 2 krát ročně), příjmu těchto tablet vede k hormonálnímu selhání neplodnosti.

Metabolismus sacharidů tuků trpí recepcí postiner. Žena Rizika těžko přidat do váhy.

Ovaries přestanou fungovat, vyčerpání a rozruch. Hormony nejsou produkovány v požadovaném objemu, které srazí menstruačního cyklu a mohou přijít v neplodnosti. Dokonce i léčba gynekologa nebude obnovit ztracenou reprodukční funkci.

Časté zesílení krve v nádobách z působení hormonů navíc způsobuje tvorbu krevních sraženin. S částečným překrytím oběhového systému, průtoku krve a kyslíku se zhoršuje do vnitřních orgánů a s úplným blokováním může ukončit krvácení a fatální zdvih.

Plánované těhotenství po mimořádné antikoncepci

Pokud se všechno stalo úspěšně - po Postiner, měsíční a běžný cyklus získal, to znamená, že ve vzdálené budoucnosti se nemohou bát žádné komplikace. 3-6 měsíců po použití léku může zdravá žena otěhotnět a produkují referenční a plánované dítě. Ovulace se vyskytuje bez problémů po Postiner.

Pro tento lék byly provedeny všechny potřebné testy a testy. Je oprávněn oficiálně oprávněn a prodává v lékárnách bez lékařského předpisu.

Každá nouzová situace pro antikoncepci v kompetentním použití pomáhá vyhnout se těhotenství, ale poškozuje tělo docela silné. Použijte jej pravidelně - aplikovat jednu hormonální úder do těla po druhém. Před použitím Postinor jako prostředek sanitky s "špatným" sexuálním kontaktem by žena měla pečlivě zvážit všechny důsledky a argumenty a proti.