Alokace při ovulaci, před a po plodném období

Odstín, konzistence a objem alokací, když ovulace pomáhá ženě určit nástup lepšího času představit dítě, tzv. Příznivé dny, nebo se vyhýbat nežádoucímu těhotenství. Jako stav krčního hlenu, v každém časovém cyklu, můžete také posoudit své zdraví a identifikovat stávající poruchy v reprodukčním systému v rané fázi.

Během ovulace

Chcete-li se naučit rozlišovat normální sekreci z patologického, je nutné zjistit, příčiny hlenu děložního čípku během ovulace. Ve středu menstruačního cyklu, vaginální tajemství způsobuje následující změny v těle:

 1. Uvolnění vejce s doprovodným kopací folikulární sáčkem.
 2. Významný nárůst hladiny estrogenů a tento hormon vytváří krční hlen od čípku více kapaliny. Sexový systém vytváří optimální podmínky pro pohyb spermií v děloze a phallopy trubic.

Tyto faktory určují, jakou barvu bude sekrecí, její počet a konzistentnost, s výhradou absence patologických procesů v těle.
Musíte vědět, co by mělo být přiděleno při ovulaci. Jsou charakterizovány takovými znaky:

 1. Barva. Transparentní, mírně bílá, růžová.
 2. Konzistence. Mucus, stav vajec bílkoviny, bez ve tvaru, někdy vodní (cm. Fotografie).
 3. Objem. O jedné čajové lžičce denně (individuální indikátor).
 4. Aroma. Zcela chybí, ale povoleno kyselý pach výběru bez svědění Kvůli mikroflóře vagina.

Nezapomeňte, že každý organismus je individuální, takže počet a odstín krční tekutiny z různých žen se může lišit. Hlavním pravidlem pro všechny je nepřítomnost svědění, spalování, zarudnutí genitálních orgánů, stejně jako silná, zejména bolesti řezání.

Když přidělení začínají při ovulaci?

Přibližné datum lze vypočítat váš kalendář:

 1. Určete dobu trvání menstruačního cyklu.
 2. Toto číslo rozdělujeme pro dva.
 3. Počítejte tento počet dní od začátku poslední menstruace.

Výsledný datum provede začátek plodného období.

Zřídka se vyskytuje ovulační fáze, která přichází ve středu cyklu. To je spojeno s hormonálním pozadím, fyziologickými a psychologickými faktory. Pro přesnější predikci potřebujete měřit bazální teplotu a napsat výsledky několik měsíců. Podle lékařů má většina jejich pacientů příznivé dny od 11. do 21. den cyklu.

Kolik dní je výběr?

Chcete-li odpovědět na tuto otázku, je nutné zjistit dobu trvání ovulace. Všechno má téměř stejné - přibližně 48 hodin. Další den zrání vejce zůstává životaschopná, proto mohou charakteristické alokace stále trvat.

Cervikální hlen způsobený příznivým časem pro koncepci může trvat jen pár dní, a pak postupně tloušťky kvůli zvýšení obsahu progesteronu.

Na poznámku! Když vaginální kapalina neznamená nic o počátku úrodné fáze, stojí za to koupit speciální test, který bude zobrazovat dva proužky v době výstupu z vajíčka z vaječníku.

Další příznaky

Alokace z pochvy - to není jediné znamení lepšího času pro hnojení. Je třeba vzít v úvahu následující signály:

 • může vytáhnout břicho na poté;
 • Zvyšuje se bazální teplota (37,1-37,3 °);
 • těžká sexuální přitažlivost k parterovi;
 • Drobné bolesti hrudníku a tepla.

Signály koncepce

Známky těhotenství a výstup vajec jsou velmi podobné, takže je obtížné okamžitě vytvořit úspěšnou hnojení. Implantační krvácení je příčinou vzhledu růžového a hnědého výboje během ovulace, ale vyskytují se přibližně za týden a půl, když je fetální vejce připevněno k děložní stěně.

Nezapomeňte, že kapalina a vodnaté tajemství je prakticky vyloučeno, protože reprodukční systém připravuje bezpečné podmínky pro vývoj plodu, proto se vaginální hlen stává hustším hustším.

Žádná sekrece

Pokud nemáte vypouštění, neindikuje patologii nebo nepřítomnost ovulace. Velký počet dívek necítí nic v době výstupu z vajec z vaječníku, dokonce i suchost pochvy. Za takových podmínek je nepravděpodobné, že se bude stát, že se bude stát, ale také vyloučit hnojení. Koneckonců, nedostatek sekrece může být spojen s nízkou hladinou estrogenu.

Pouzdra nejsou vyloučeny, když namísto hlenů, unikátové krémové, tkaní stopy na denní pokládání jsou označeny. Důvodem, který nejčastěji leží v hormonálním pozadí, vlastnosti výživy a dalších vnějších faktorů (silné zkušenosti, stres).

Není třeba alarm porazit, když si všimnete:

 • Hojné (mokré) tajné je jen několik dní;
 • Mírně nažloutlé nebo krémové stopy na každodenním pokládání;
 • krvavé rozmazání;
 • Vodnatý homogenní výběr bez hrudek.

Často ženy popisují bílé alokace při ovulaci. Nicméně, to stojí za to zvážit, že je to bezbarvý hlno, který hovoří o příznivém období pro pojetí. Pokud jde o blátivé vylučování nebo o bílé, pak s největší pravděpodobností ovulaci za nebo narušenou mikroflóru vagina.

Nezapomeňte, že normální cervikální tekutina nemůže vyniknout na pozadí nepříjemných pocitů, které nejčastěji naznačují negativní procesy v těle.

Jak vypadá patologická sekrece, jako když opouští vajec?

Není možné vyloučit selhání reprodukčního systému, pokud je výběr doprovázen následujícími příznaky:

 1. Žlutá se zeleným, šedý odstín (sexuální infekce).
 2. Bílé kadeře s vůní kyselého, svědění, pocitu hoření (drozd).
 3. Hojný krvácení během ovulace - těsnění má méně než hodinu (krvácení).
 4. Velmi kapalina, má pevnost (zánět, infekce).
 5. Tmavě hnědá, téměř černá (endometrióza).

S důvěrou hovoří o porušení, když je sekrece doplněna:

 • nepříjemný vůně ryb, hniloby;
 • cullble krev;
 • Pohyb a hrudky;
 • trvání trvání více než dvě nebo tři dny;
 • vysoká tělesná teplota;
 • silné bolestivé pocity;
 • Systematické spalování, zarudnutí a svědění genitálních orgánů.

Tyto příznaky by neměly být ignorovány a navštívit nemocnici a odevzdání analýz je klíčem k nejvíce rychlému oživení, a také pomůže identifikovat patologii v raných fázích vývoje.

Před ovulací

Před úrodnou periodou v ženském těle se koncentrace estrogenů zvyšuje, což zvyšuje množství vaginálního tajemství, což je tekuté a sliz. Bez tohoto hormonu není normální tvorba folikulu v vaječníku nemožné.

S přístupem výstupu z vejce, přesněji několik dní předtím, cervikální kapalina se stane viskózním a lepidlem, nadále roste v množství. A pro pohyb pánských buněk zůstávají nepříznivé podmínky, protože reprodukční systém žen ještě není připraven k hnojení.

Kolik dní začíná?

Sekreace spojená s předvladatelným obdobím začíná u všech žen různými způsoby. Někteří nemají žádný cervikální hlen, když ostatní označují tekutinu a hojný výboj z pochvy. Obě možnosti odkazují na normální.
Gynekologové argumentují, že v ideálních podmínkách se charakteristická sekrece objeví týden před údajným plodným obdobím, a krátce před ním získává charakteristiky cervikální tekutiny, která je také zaznamenána po ovulaci. Norma:

Známky odchylek:

 • Bush v hnisu, krev;
 • konzistence pěny nebo bavlny;
 • svědění, spalování a otokování sexu
 • ostré bolesti v dolní části břicha;
 • Zalévání žluté, Zelená sekrece.

S krví

Nebezpečné jsou krevní nebo hnědý výtok před ovulací. Už nejsou spojeny s měsíčním a ještě nejsou způsobeny mezerou folikulární sáčku.

Výjimky jsou ženy, které berou OK a používají intrauterine spirála.

Barva patologie ovlivňuje barvu: z bledě růžové, červené, hnědé, hnědé a dokonce černého stínu. Pokud popisujete konzistenci, pak pozorujte:

 • rozmazání;
 • sliz;
 • Bílek;
 • Virku.

Vaginální tajemství pomáhá ženě určit ovulaci, ale to není nejpřesnější metoda výpočtu. Pokud je těhotenství nežádoucí, je lepší použít speciální testy nebo 2-3 měsíce pro udržení bazální teploty.

Po ovulaci

Pochopit, co by mělo být Výběr po ovulaci, Je nutné určit současný stav těla. Povaha vaginální sekrece je vždy modifikována po ovulaci, ale doplněna jinými značkami, označuje začátek období gestace nebo zdravotního problému.

Koncepce se nestala

Pokud není koncepce implementována, pak nemůže být krvácení po příznivých dnech považována za normou. Druhá polovina menstruačního cyklu v tomto případě má své vlastní vlastnosti:

 • převaha v těle progesteronu;
 • První, lepkavý nebo lepivý stav cervikální tekutiny;
 • zvýšení tloušťky sekrece sekrece;
 • Transparentnost je nahrazena bílou, Béžový stín výboje;
 • postupný pokles tajemství.

Výběrové vlastnosti lze porovnat s fotografií:

Někdy Crooked hlen zmizí vůbec po ovulaci, objevit se v hojném množství krátce před menstruací nebo během pohlavního styku. Proto žena nemusí být žádné propuštění, a to není důvodem k obavám. Ale nadměrná suchost pochvy by měly být diskutovány s lékařem.

Bílý

Obrovský počet žen pozoruje bílé alokace po ovulaci, což je normální, pokud nezpůsobují zvláštní nepohodlí v oblasti rozkrokové oblasti. Můžete oslavit:

Bílá sekrece během tohoto období nejčastěji označuje normální zrání příštího vejce.

Věnujte pozornost bílým hojným alokacím po ovulaci a na zcela tekuté tajemství.

Následující onemocnění jsou možné:

 • Candidiasis (kudrlinky);
 • infekce (Alokace jako voda);
 • bakteriální vaginóza (velmi silná i alokace vody);
 • Porušení vaginální mikroflóry (Výstup).

Růžový

Výběr krve po ovulaci by neměl způsobit úzkost, pokud jsou způsobeny z následujících důvodů:

 • Kontrola gynekologa;
 • sexuální kontakt;
 • Instalace intrauterinních spirál;
 • Příjem hormonálních drog;
 • Po porodu.

Ale i v této situaci nebude zabránit konzultaci s navštěvujícím lékařem vyloučit patologii.

Pravděpodobnost těhotenství

Výběrové vlastnosti, pokud nastalo koncepce, se může lišit od každé jednotlivé ženy, ale některé vzory stále existují. Jedním z prvních příznaků pojetí lze považovat za krevní vaginální tajemství, které se vyskytuje asi za 6-12 dní.

Vzhled krevních sraženin v sliznici nebo mírně smetanové sekreci je spojen se zavedením fetálního vejce do děložní dutiny, která způsobuje přibližně týden po ovulaci krevních pruhů. Ale taková situace trvá jen několik hodin nebo maximálně pár dní. Obvykle je cervikální hlen trochu a ve své konzistenci se podobá silných trysek nebo Výběr jako Jelly. Velmi kapalina, zejména jako řidič, by neměl být vypouštět.

Důležité! Oddělující vaginální tajemství hnědé může znamenat ektopický těhotenství nebo hrozbu spontánního potratu. S označením této funkce byste měli konzultovat lékaře, aby se objasnil jeho příčinu.

Ve druhé polovině cyklu, bílý výběr není vždy těhotenství, i když na pozadí takového vaginálního utajení, žaludek bolí, jako před měsícem. Ano, implantace oplodněného vejce je doprovázeno některými bolestivé pocity, ale znovu ne každá dívka. Proto vezměte v úvahu všechny časné známky těhotenství po ovulaci v komplexu:

 • Křeče na dně břicha a bolesti na straně;
 • zvýšit poprsí;
 • bolestivost nemoci;
 • výskyt hnědých nebo bílých výbojů za týden;
 • nahoře a vysoká tvorba plynu;
 • Zvýšená bazální teplota;
 • nevolnost (vzácně);
 • Měnící chuť pro potraviny;
 • Nízká schopnost snížit.

Explicitní patologie

Na porušování reprodukčního systému, netxaktoristická barva, zápach a konzistence cervikální tekutiny jsou doloženy: t

 1. Vzhled žlutých, zeleninových sekretionů je signál začátku zánětlivého procesu, infekce, problémy s mikroflórou.
 2. Pinky tajné - polypy, eroze, hyperplazie, pohlavní infekce. Hlavní rys - silná bolest během pohlaví.
 3. Scarlet nebo hojný krvavý. Krvácení lze objevit v důsledku zlomu švu, stejně jako indikovat neoplazmy v sexuálním systému.
 4. Kapalina, vodnaté výboje, pěna s přítomností hnisu a mírnější vůni - trichomonóza.

Výběr před a po ovulaci podle dne

Dámské alokace pro menstruaci za posledních 5 až 7 dní. Bezprostředně po skončení menstruace přicházejí takzvané suché dny (8-11 dní).

12-13 dní. Označuje vodnaté tajemství. On je lepkavý a ne hojný (začátek ovulačního období).

14. den. Mucus zvyšuje objem a zředěný.

15. den. Vaginální alokace se stávají podobnými vajecovým proteinem: nemají barvy, protáhnout se mezi prsty. Mohou vypadat krevní tělo. (ovulace)

16. den. Sekrece je stále hojná jako snot.

17-19. den. Konzistence se stává hustším. Tajemství je zuřivý a zahušťování (doba plodnosti je dokončena).

20-28. den. Neexistuje žádný výtok.

Data ve dne je přibližná a neodrážejí průběh menstruačního cyklu všech žen.