První sex: mladá dáma tipy

První sex: Mladá dáma tipy

V jakém věku dívka můžete začít sexuální život?

Na tuto otázku není žádná odpověď. To vše záleží na zemi, ve které žijete, vaše náboženství, národní charakteristiky vašich lidí a nejdůležitější, od vás. Nejlepší možností je ztratit své panenství, když budete sami připraveni a opravdu chcete.

Z pohledu přírody a zařízení ženského těla může dívka ztratit své panenství po dokončení procesu puberty. Pokud tedy dívka má již pravidelné období, teoreticky, teoreticky je připravena na sexuální život a narození dětí. Ale je to jen teoreticky. Je třeba poznamenat, že těhotenství v dospívání toků mnohem obtížnější, protože tělo není docela připraveno, aby musel nosit dítě. Těhotné teenageři častěji potraty, Předčasné narození, Narození dítěte s malou váhou a jinými problémy. A proto, že začínáte sexuální život, měli byste být vždy připraveni na možné těhotenství.

Co říká zákon?

Zvažte začátek sexuálního života z pohledu zákona Ruské federace. Podle tohoto zákona může být sexuální život zahájen osobám, které dosáhly 16 let. Pokud je váš sexuální partner starší 18 let, a máte méně než 16 let, pak může být odsouzen za sexuální vztah s vámi. Pokud je váš přítel méně než 18 let, nenese trestní odpovědnost za sex s vámi. To naznačuje 134 článku trestního zákoníku Ruské federace.

Co se stane během prvního pohlaví?

Sexy kontakt mezi dívkou a chlap začíná vzájemným excitačním procesem. Obvykle, než začínáte sexuální akt, chlap a dívka objímání, líbání, hladce. Tyto akce vedou k sexuální excitaci, které se projevují různými způsoby a u kluků.

Když je dívka sexuálně vzrušená, její genitálie začnou "mokré". To je způsobeno tím, že speciální žlázy umístěné v kůži genitálií se rozlišují hlenem nebo mazáním. Díky tomuto mazivu je injekce penisu v pochvě mnohem jednodušší.

Když je člověk sexuálně vzrušený, má erekci. Erekce je zvýšení velikosti penisu, který se stává poměrně pevným pro zavedení dívky v pochvě. Bez erekce je pohlavní styk nemožné.

Když oba partneři dosáhli puberty a chlapa kondom (V případě, že používáte kondomy), začíná postupně představit jeho penis v pochvě. Pokud má dívka poprvé sex, pak může během zavedení penisu zažít nějaké nepohodlí nebo dokonce bolest. To je způsobeno tím, že panny se nacházejí v pochvě Panenská blána - záhyb sliznice membrány. Zavedení penisu v dívčí vaginu vede k poškození panenské sklavice, která může (ale ne všechny)!) Doprovázené bolestí a uvolňováním krve z pochvy.

Během styku, ten chlap a dívka posouvají těla tak, že penis vstoupil do dívčí vagíny, vyšlo z toho. Po nějaké době, jeden ze sexuálních partnerů, nebo v obou partnerech přichází orgasmus. Orgasmus je příjemný pocit, který je vrcholem sexuálního vzrušení. U mužů je orgasmus doprovázen výběrem z penisu spermií. Cum obsahuje spoustu spermií, které při vstupu do vaginy může dívka vést k výskytu těhotenství. Pokud nejste připraveni stát se rodiči, pak by měl člověk dát na kondom před začátkem sexuálního zákona (pokud nepoužíváte Další antikoncepční metoda).

Co je lepší vybrat pro první sex?

Neexistují žádná některá doporučení týkající se postavení partnerů během odnětí panenství. Nejčastěji, ten chlap a dívka si vybrali klasickou pozici, když oba partneři leží, zatímco ten chlap je nahoře. Můžete si vybrat jinou pozici: Například ten chlap leží a dívka sedí nahoře, nebo oba partneři jsou na straně. Hlavní věc je oba být pohodlné a příjemné.

Je pravda, že to bolí ztratit svou panenství?

Některé dívky si opravdu pamatují první sex jako test. Některé páry deprivace panenství probíhá bezbolestně bezbolestné.

Co záleží na tom? Nikdo neví. Existuje však několik tipů, které pomohou snížit pravděpodobnost vzhledu Bolest během prvního pohlaví:

  • Nezačínejte sex, pokud nejste zcela nadšený. Budu mluvit o vzrušujících "Smáčení" V intimním prostoru. Žádný mazivo nemůže výrazně zvýšit bolest během pohlaví.
  • Pokud se cítíte sexy vzrušení, ale mazivo nevydrží stejně, nebo to nestačí, pak použijte mazivo (umělé mazivo, které se prodává v lékárně).
  • Najít takové pozice, ve kterém budete a váš partner vhodný.
  • Pokud jste posunuti, můžete požádat někoho, aby vypnul světlo. Psychologické faktory (strach, omezení, nepříjemnosti) mohou způsobit bolest při sexu.
  • Chlap by měl nosit kondom. Kondomy mají na vnější straně mazání, které také zlepšují skluz penisu. Kromě toho můžete relaxovat a nemysli na možné těhotenství. Na našich stránkách je samostatný článek věnovaný tomuto tématu: Jak správně používat kondomy?

Je pravda, že během deprivace panenství se objeví krev?

Ne, to není pravda. Krev se může objevit hned během prvního pohlaví, o několik hodin později, nebo se neobjeví vůbec. Podle přítomnosti nebo nepřítomnosti krve během sexu není možné posoudit, zda je panna dívka.

Když po deprivaci panenství můžete re-hrát sex?

Tato otázka nemá žádnou správnou odpověď, protože vše individuálně. Poslouchejte své pocity. Pokud byl první sexuální akt bolestivý a po sexu zažíváte bolest v oblasti rozkroku, pak další sex může být odložen o 5-7 dní nebo více. Pokud sexuální akt nebyl bolestivý a po prvním sexu se cítíte dobře, a co je nejdůležitější, máte touhu mít sex znovu, pak nemusíte čekat žádné intervaly času.

Je pravda, že pokud dívka nezažila orgasmus, pak nemůže otěhotnět?

Ne, tohle je mýtus. Žena nemusí mít sex zábavu, aby se těhotná.

Je pravda, že pokud dívka po sexu tlačila, nebude otěhotnět?

Ne, to není pravda. Močení se vyskytuje prostřednictvím Urethra, která se nachází hned vedle pochvy. Jejich sousedství vás může zavést, že moč se odlišuje od pochvy, ale není to. I když píšete, spermie zůstane ve vaší pochvě.

Je pravda, že pokud dívka přijala duše a dobře se umyla po sexu, pak nebude otěhotnět?

Ne, to není pravda. Spermiea pronikne do vagíny a dělohy ihned po ejakulaci, takže sprcha nesnižuje pravděpodobnost otěhotnění.

Je pravda, že pokud máte sex v nebezpečných dnech nebo během menstruace, pak se dívka nebude otěhotnět?

Ne, to není pravda. Můžete otěhotnět na každý denní cyklus, a to i během menstruace.

Je to pravda, že během prvního sexu nemůže dívka otěhotnět?

Ne, tohle je mýtus. Pokud nepoužíváte metody prevence, můžete otěhotnět i během deprivace panenství.

Co nejlépe být chráněno během prvního pohlaví?

Nejpočetnější prostředky ochrany během prvního pohlaví je kondom. Proto:

  • Kondom chrání nejen z nežádoucího těhotenství, ale také od pohlavně přenosných onemocnění. Nikdy nemůže být jistý sto procent, že váš partner je zdravý a ne infikuje vás chlamydia, Gonorona, Trichomoniasis, Hiv nebo jiné pohlavní nemoci.
  • Kondomy mají lubrikant, který výrazně usnadňuje zavedení penisu v dívčí vagíně.
  • Kondomy prakticky nemají kontraindikace používat.
  • Kondomy jsou k dispozici v jakékoli lékárně a před jejich použitím nevyžaduje konzultaci s lékařem.

Na našich stránkách je článek o, Jak používat popisný. Nicméně, můžete použít a Jiné antikoncepce.

Je pravda, že pokud ten chlap nedokončil v dívce, nebude otěhotnět?

Ne, to není pravda. Jestliže, během sexuálního zákona byl chlap bez kondomu, a položil ho jen před Cum, pak to neznamená, že jste chráněni před těhotenstvím. Spermie může vyčnívat z penisu během pohlavního styku, a ten chlap nebude ani podezřelý. Proto pokud nejste připraveni stát se mladými rodiči, odmítnout přerušený pohlavní styk (PPA) a nezapomeňte se starat o metody ochrany před začátkem sexuálního zákona.

Že pokud nejsme chráněni během prvního pohlaví?

Pokud se pár nestaral o antikoncepci předem, a sexuální pohlavní styk byl nechráněn, pak má dívka velmi vysoké riziko pro otěhotnění. Ale můžete stále opravit, pokud používáte Prostředky nouzové antikoncepce.

Je možné získat orgasmus během prvního pohlaví?

Velmi málo dívek se podaří dosáhnout orgasmu během prvního styku. První orgasmus se obvykle cítí několik měsíců pravidelného sexuálního života. Na našich stránkách je samostatný článek věnovaný tomuto tématu: Ženský orgasmus: mýty a realita.