První sex: kde začít nebo co dělat

První sex: Kde začít nebo co dělat

První sex: Kde začít nebo co dělat. Jak připravit a připravit partnera.

Pravidla prvního zkušenosti v pohlaví

Mladí nezkušeni kluci a dívky jsou obzvláště důležité pochopit, co začít a co každý potřebuje vědět o sexu. Odolná přitažlivost k vzájemné spokojenosti jim pomůže vyhnout se chybám v intimní sféře a pochopit základní principy vlivu na tělo milence. Praktické zkušenosti s časem výrazně změní svůj názor na sociii.

jeden. Počáteční stupeň důležitým způsobem k tělesnému kontaktu lze považovat za získání dobrovolného souhlasu osoby k účasti na něm. Psychologická nezralost, strach a nejistota povede k neočekávaným výsledkům. Vágní reakce na jasnou otázku je lepší považovat za negativní: morálně připravený člověk může rozhodnout.
2. Poté si můžete myslet, jak se připravit na první sex. Akce bude úspěšná, pokud bude Kondomy a maziva. Možná pitné vody s brýlemi. Začátečník svůdáři zaměňují zvukovou podporu - je lepší přemýšlet o rušivé hudbě. Dobře upravený vzhled odstranit vlasy na těle.
3. Chcete-li vytvořit potřebný doprovod, můžete uspořádat datum. Začněte to od procházky, drželi se za ruce a pak navštivte relaci v kině. Večer je pro to nejvhodnější "Dobrodružství". Vlající a vzrušení z vybraného zvoleného bude usnadnit dostupnost volného víkendu o víkendu a pomůže mu přijít k sobě.
čtyři. Klidné místo vám poskytne bezpečnost při sexu. Za tímto účelem je vlastní domov vhodný nebo uzavírací místnost. Pronájem bytu k pronájmu nebo jíst pokoje v hotelu bude moci trávit čas na neutrálním území. Na posteli bude čerstvý ložní prádlo a klimatizace upraví teplotu vzduchu.
Pět. V poslední fázi, bezprostředně po dlouhodobé intimitě budete potřebovat mokré ubrousky a papírové ručníky. Jako dokončení, vaše pohlazení a pozornost změkne stres vašeho oblíbeného. Váš milenec bude mít pozitivní dojmy, které ovlivní celý jeho sexuální život.

První sex: Kde začít nebo co dělat

Testy nových pocitů

Při sbližování s nezkušeným milencem bude hladce vést k přirozenému vývoji akcí horké třídy předehra v oděvu. Intenzivní objetí a polibky s předběžnou stimulací erogenních zón s rukama se podobají požadované situaci. V erotické masáži bez penetrace, emoce jsou vylepšeny a vyvrcholení.
Mokré muncingové rty budou ukázat, kam začít a co potřebujete znát všechny o sexu, zejména ústně. Jejich dotykové topy působí vzrušující. Zuby a rovnátka nebudou zasahovat do technického provádění - silný jazyk s piercingovými kuličkami dá tření.

Pohled do očí pomáhá určit účinnost akcí.

Oblast pod pásem u žen reaguje na hravý dotek prstů. V průběhu vaginálního kontaktu bude bolest v důsledku porušení integrity přirozené bariéry, takže se můžete kdykoliv zastavit. Jednou chybí pro plný úvod. Poté je vzduch přirozeně z dutého orgánu.

První sex: Kde začít nebo co dělat

Pravidla prvního zážitku v pohlaví je lepší aktualizovat anální experiment. Nemůže být spontánní a měl by být předem přemýšlen. Fyziologická připravenost hostitele učiní pokus o úkor osvobozeného organismu. Anilingus je příjemně uvolněn osobou a velké množství sušárného maziva prodlouží okupaci.
Muži a ženy provádějí masáž prostaty různými způsoby. Inicate vibrátory typu hračky jsou vhodné pro to v sólovém režimu a Strapways se používají společně. Také zvědavý bude zájem o kruhy a míče pro použití v intimním procesu. Ve dvojicích se účastníci snaží nosit neobvyklé spodní prádlo nebo různé kostýmy.

Speciální stavy partnerů

Před osobní debut odpovídající pamatovat podrobnosti anatomie a zjistit, jaké mohou být negativní důsledky pohlaví a jak se jim vyhnout. Emocionální zapojení do vztahu k úlevě od zkušeností. Je užitečné přemýšlet o hygieně, protože nejznámější afrodiziakum není marný uznán jako individuální vůně rychlého atraktivního těla.
V příjemné atmosféře bude možné posílit atmosféru důvěry pro nesmělý nováček vstupující do cesty svádění. Na manželské posteli budou vhodné polštáře a válečky, protože účastníci budou moci mít pohodlnou představu a relaxovat. Klidný a pomalý rytmus nevyhnutelně vedou k požadovanému výsledku pro oba milované.
Jak se připravit na první sex se zkušeným partnerem nových vztahů, je lepší objasnit tuto osobu. Tomitativní čekání bude poškrábat romantickou večeři a trochu sladký dezert. Lahodná zmrzlina kontrastně chladit jazyk a vytvořit hravý rozdíl teploty s horkou kůží. Očekávání jsou oprávněná, pokud jsou obezřetně sníženy.
Počáteční spolupráce Po narození dítěte se doporučuje strávit 6 týdnů později, kdy se švy léčí z možných přestávek. Z nadměrného horečního, mohou se zbavit. Kojení vede k neochotnosti ženy, která by vstoupila do intimního spojení, vytváří bradavky velmi citlivé, a také se stává příčinou suchosti v pochvě.
V některých případech, pod zdravotními důvody, pro náboženské přesvědčení az jiných sociálních aspektů, muži předávají postup pro obřízku extrémního masa. Termín uzdravení krytů a očekávání je také 6 týdnů. Poté se zvyšuje hygienicismus, vzhled penisu je esteticky změněn a jeho citlivost.

První sex: Kde začít nebo co dělat

Negativní výsledky

Co může být negativní účinky pohlaví a jak jim vyhnout, znát dovedné mistry budoucího umění. Závěsná onemocnění jsou považovány za nejoblíbenější, včetně hojení a ne. Včasná detekce usnadňuje jejich léčbu. Chcete-li to provést, je nutné pravidelně platit testy, být zkoumán lékařem a ne vstoupit do náhodných vztahů.
V procesu intimní interakce může dojít. Krvácení v oblasti genitálií hovoří o přítomnosti přestávky v místě pronikání. Jsou nevyhnutelné, když porušují pannou sklavu a bezpečně léčit anální trhliny. Při výběru neúspěšného držení těla je možné zlomeninu postaveného orgánu. Léčba potřebuje urgentní.
Někdy jsou cizí položky neodvolatelně ztraceny v pochvě nebo v konečníku. Pokud z nich nelze odebrat speciální hračky nebo cizí objekty, musíte hledat pomoc pro svého lékaře. Aby se zabránilo komplikacím, nemusíte táhnout. V tomto případě chránit lékařskou etiku a lékařské tajemství.
Nepříjemné dojmy z počátečního pokusu se mohou vést k psychologickému zranění. Během intimního procesu je nutné mluvit mezi sebou. Pozitivní efekt má také varování před akcí. Pokud se kondom zlomil, musíte o tom říct. Postcoital antikoncepce může změnit situaci.
Pokud začíná právní stíhání, může se neočekávaně uvědomovat, co odborníci říkají o prvních zkušenostech v sexu. S příznivým sledováním událostí zůstane otravný bod na pověsti a v nejhorším případě jsou možné další následky.

Je lepší se vyhnout komunikaci s zbytečným společností: Souhlas vyjádřete ve slově "Ano".

Je rozumné pozorovat zvýšenou bezpečnost během pohlaví s podvědomým partnerem pro jednorázový vztah nebo během mimolete resort románu. Ve vhodném hostujícím komunikačním režimu bude nutná některá opatrnost. Optimálně pohodlná blízkost pravidelných setkání s trvalým sexuálním partnerem.