Měsíčně po eco: když vlastnosti krvácení a příčiny zpoždění začínají

Může být dokončen postup umělého hnojení. Proto ženy mají zájem, o které období po ECO stojí za to čekat, stejně jako možné příčiny zpoždění, bolestivého propuštění a další porušení. Tento článek obsahuje všechny možné možnosti pro obnovení faktorů cyklu a deformace.

Charakter krvácení po eco

Pouze v 10% případů po neúspěšném postupu umělých hnojení se menstruace dochází, podobně jako známý výběr pro ženu na začátku cyklu. Ve všech zbytek po převodu embryí se měsíční rozdíly liší v důsledku vlivu UGT a stimulace vaječníků.

Nejčastěji poznamenal další klinický obraz měsíčního krvácení:

 1. Mazne v prvním dni postupně teče do hojného výběru.
 2. Konzistence jsou tlusté, jsou sraženiny.
 3. Trvání menstruace může překročit týden.
 4. Někdy je tahání bolesti v dolní části břicha.
 5. Pacient je vezme horší, trpí obecným nepohodlím.

Podobné změny nejsou patologie, protože hustší endometrium je prodloužena pod vlivem UGT. Následné menstruace nejčastěji přicházejí včas a podobně jako známé krvácení.

Číst Jaký den cyklu začíná stimulaci na eko V referenčním článku.

Bolest během vypouštění

Vznik bolestivého měsíčního po ECO není známkou porušení. Na fórech téměř třetina žen, které spokojují embryo, popisuje takové příznaky. V každém případě má bolest odlišné vlastnosti.

Nejdůležitějším důvodem je stres. Pacient, který chce udělat dítě, začne se starat o neúspěšný pokus. A pokud přišla menstruace, pak žádná naděje na implantaci tento měsíc již není. Tato skutečnost ovlivňuje citlivost, takže bolestivé pocity mohou být intenzivnější.

Také nezapomeňte, že nestačí zrušit UGT. Speciálně připravená vrstva sliznice pro připevnění fetálního vejce nejen způsobuje bohatý výběr, ale také vyvolává silnější nepohodlí během kritických dnů.

Více nepříjemných pocitů může souviset s patologiemi. To znamená, že žena musí apelovat do nemocnice, a ne učinit sebezkoumání domu s pomocí spasmolitic a jiných léků proti bolesti.

Při čekání na menstruaci po ECO

Určete, kolik dní po zrušení podpory ECO měsíčně nemůže být ani nejlepším reprodukčním lékařem. Pro každého pacienta jsou tyto termíny čistě individuální. Většina situací z okamžiku negativního výsledku analýzy HCG by měla předcházet 3-5 dní před začátkem menstruace.

Časový segment by měl být započítán od okamžiku, kdy postup vitro hnojení a od okamžiku zrušení podpůrné terapie. A žena přestane pít hormony najednou, jakmile test pro lidský chorionový gonadotropin eliminoval těhotenství.

Tam jsou odchylky od tohoto ukazatele, což také není patologie. Následující faktory ovlivní rychlost regenerace menstruačního cyklu:

 • věk pacienta;
 • Stav hormonálního pozadí eco;
 • typu hnojení;
 • přítomnost / absence stimulace vaječníků;
 • celkový počet hormonálních drog;
 • povaha obvyklého cyklu;
 • přítomnost / nedostatek poruch cyklu v minulosti;
 • celkové zdraví žen;
 • Psycho-emocionální stav.

Pokud počítáte období bezprostředně po okraji embrya, pak jsou recenze žen o menstruaci do 3-15 dnů. Není nutně, že krvácení začne během těchto dnů. Je také nutné vzít v úvahu negativní emocionální pozadí, které se vyvíjí u žen, které chtějí rychle cítit ovoce uvnitř.

Účetnictví typu ECO

Měsíčně, protože neúspěšné ECO, také definovat typ specifického protokolu:

 • dlouhý;
 • hypendlin
 • Ultra-krátký;
 • krátký;
 • Japonský;
 • Na pozadí přirozeného cyklu.

S dlouhým a hypenefite protokolem, vzhledem k velkému počtu hormonálních prostředků, zpoždění a pomalé obnovení genitálií bez regulace, nejčastěji pravděpodobně.

S krátkým nebo ultrašroubovacím programem hnojení nejmenší pravděpodobnost výskytu syndromu syndromu syndromu vaječníků.

Nejrychlejší z celého organismu se vrátí do normálu po japonském protokolu a manipulace s přirozeným cyklem.

V prvním případě se uplatňují minimální dávky UGT, což prakticky eliminuje negativní důsledky. V posledně uvedeném případě se nepoužívají další léky, někdy embryolog jmenuje stimulaci vaječníků.

Každý typ protokolu je vhodný v určitých situacích. Proto je nemožné trvat na krátkém nebo japonském protokolu kvůli strachu z atypického měsíčně po upevňovacím prvku embryí. Koneckonců, v přítomnosti endometriózy, myomu nebo nadváhy, pouze dlouhý hnojivý program bude vyhovovat.

Pravděpodobnost úspěchu

Problémy diagnózy výsledků ECO jsou spojeny s krvácením, což může po proprietárním embryi znamenat jak měsíčně, tak implantační krvácení. Proto byste neměli paniku a okamžitě přemýšlet o neúspěšném postupu.

Na připevnění ovocného vejce do endometrie dělohy udává vzhled sekcí s následujícími charakteristikami:

 1. Stejné množství krve po celých dnech.
 2. Trvání alokací je jen několik dní.
 3. Dostupnost oscilací.
 4. Přítomnost bolesti, ale trochu táhne jen na dno břicha.
 5. Označení výběru s krvavým pruhy v hlen.

Pokud žaludek bolí po podkladu embrya jako během menstruace, je také nemožné vyloučit nástup těhotenství. Ale nebolí vidět lékaře. Pokud jsou protahovací pocity, to je šance na úspěšné upevňovací vejce. Ale jestliže řezání bolesti nebo uvíznutí, pak to může být předkolník menstruace. Ale jen reprodukční lékař může říct o situaci. Podrobněji o tom proč Po převodu embryí táhne břicho jako před měsícem Přečtěte si článek na odkaz.

Další příznaky

Menstruace po ECO vždy znamenají selhání. Mohou být však pozorovány příznaky, které se podobají časnému těhotenství:

 1. zvýšení a bolesti hrudníku;
 2. menší nevolnost;
 3. Změna preferencí chuti;
 4. Spotřeba velkého množství tekutiny;
 5. ostré výkyvy nálady;
 6. konstantní únava a ospalost;
 7. Zvýšená podrážděnost.

Odborníci proto poradí ženy, aby udrželi v klidu a nepředpokládali úspěšný výsledek. Jinak, po negativním testu, emocionální pohody a naděje pro budoucí těhotenství může trpět značně.

Zpoždění menstruace

Zpoždění po ECO neznamená, že pacient otěhotněla. Po uvedení embrya je nutné počkat, protože pouze krevní test a ultrazvuk může potvrdit, že žena je těhotná.

Cyklus po postupu ECO je obnoven několik měsíců, ale to neznamená, že takové zpoždění je normou. Lékaři tvrdí, že u pacientů, kteří utrpěli náhradní hormonální terapii, menstruační výboje by měly začít několik dní po zrušení léčiv. Zpoždění na dva týdny je povoleno a pouze za předpokladu, že ultrazvukové a jiné testy neotvrdou přítomnost patologií a další porušení.

Mezi důvody, proč neexistují měsíční po ECO ve třetím cyklu nebo za druhé, můžete přidělit:

 1. Převedený stres kvůli skutečnosti, že embryo bylo zřízeno, a on nemohl opravit.
 2. Nesprávná nebo vadná studie před postupem.
 3. Nevhodná hormonální podpora nebo porušení terapie.
 4. Příliš tenký endometrium, protože je to nejen implantace nestane, ale také nehodí měsíčně.
 5. Zapojení otvoru krčního kanálu stranami neopodstatněné sliznice.
 6. Tok zánětlivých procesů v orgánech malé pánve.
 7. Brzy vyvrcholení na pozadí dlouhodobého protokolu ECO.

Měsíčně po neúspěšném ECO jsou upraveny pouze na určité období. Potřebují přežít, udržet klid. Žena v této době může cítit bolest a celkové nepohodlí. Pokud menstruace nejde, musíte požádat o poradenství vašemu lékaři. Specialista jmenuje průzkum a také bude říkat o následných opatřeních týkajících se ECO.