Vše o přípravcích vzorce menopauzy a den ice formula menopauza - noc

Téměř všichni zastánci žen v období Klimaků cítí bolestivě a unaveni. Projevy příznaků Klimaks nedávají odpočinek a přijít myšlenky o blížící se stáří. Vyrovnat se s novým pozicím věcí a vstoupit do nové fáze adekvátně ve fyzickém a v emocionálním plánu, lékařské léky a různé výživové doplňky přicházejí do záchrany. Tyto fondy jsou schopny kvalitativně změnit stav ženy, která vstoupila do Manosti. Odstraňují hlavní příznaky Klimaků, což je v této fázi velmi cenné. Mezi přípravami patří poměrně populární mezi jeho farmakologickou skupinou jsou vitamínové komplexy menopauzy vzorec (Lady`s Formula Menopause) a Den Ice Formula Menopause Day - Night (Day`s Formula Menopause Day-Night). O nich dále a jít.

Co je vzorec menopauzy a ledový den vzorec menopauzy - noc

Jedná se o multivitaminové komplexy, které jsou ukázány pro ženy s projevy poštovního syndromu. Denní vzorec obsahuje: 50 mg. American Ginseng Root, 250 mg. Extrakt zelený čajový list, 20 mg. Cymifuga kořenový extrakt. Noční vzorec obsahuje: 200 mg. Valeriánský kořenový extrakt, 20 mg. Cymifuga kořenový extrakt, 100 mg. Extrakt extrakt, 200 mg. Bylinky vášnivě. Kromě toho jsou komplexy v jejich složení vitamíny B1, B6, B3, B2, B5, RR, E, minerály: Selen, Boron, hořčík, mangan. Pomocné komponenty: DYAGIL, ARALIA.

Jak jsou součástí drog?

Účinnost léků je způsobena jejich jedinečným složením. Zvážit více z nich.

Hořčík

Tato složka pomáhá eliminovat nervózní přepětí, smysl pro alarm a úzkost. Spolu s vitaminem E je kofaktor pro výrobu kyselých gama Linolenova, která je určena pro nastavení hormonální rovnováhy.

Boron

Tato složka je důležitá pro asimilaci organismu vápníku, který zabraňuje riziku osteoporózy.

Selen a Mangane

Přítomnost obou je prevence kardiovaskulárních a onkologických onemocnění. Přispět k posílení imunity, mít antioxidační vlastnost.

Vitaminové skupiny B6, B3, B5, B1 a B2

Normalizovat práci srdce, posílit nervový systém a regulovat absorpci sacharidů, tuků a proteinů.

Vitamín rr

Nislota nicotinova - jeho jiné jméno. Nepostradatelné v práci jater a srdce. Podporuje normální fungování žaludku.

Vitamin E

Pozitivně ovlivňuje svalovou tkaninu srdce, posiluje to. Zabraňuje připevnění cholesterolu ke stěnám nádoby, snižuje pravděpodobnost trombózy. Funguje jako antioxidant.

Dyagil

Tato složka přispívá k výrobě ženských pohlavních hormonů. Má sedativní účinek na nervový systém, stejně jako laxativní účinek na gastrointestinální trakt. Má diuretickou akci.

Aralia

Manchurian Aralia zvyšuje libido, udržuje tělo v tónu, aktivuje fyzické a duševní schopnosti.

Mučenka

Relaxuje a zklidňuje nervový systém. Podporuje Odstranění nespavosti a Útoky menopauzální neurózy. Snižuje úzkost.

Cyminyciful

Eliminuje příznaky menostázy. Zabraňuje vzniku takové onemocnění jako osteoporóza.

Americký ženšen

Zvyšuje imunitu, stimuluje aktivní práci žláz a nadledvinek.

Poskok

Odstraňuje zimnici a třesou se. Reguluje spaní rytmus, eliminuje podrážděnost.
farmakologický účinek

Formula Menopauza vzorec a Ice Formula Menopausa Day - noc normalizují výměnné procesy v těle, což přispívá k jeho obecnému posílení, zlepšení metabolismu, podpěru kardiovaskulárního systému a normalizuje cholesterol krve. Díky jednání těchto nabídek je možné dosáhnout rovnováhy a přirozeného rytmu fungování orgánů ženy.

Ve dne, lék pomáhá vyrovnat se s takovými symptomy;

  • letargie a redukční činnost;
  • ostré změny nálady a Depresivní s menopaususem;
  • Lbidské vyblednutí;
  • bolesti hlavy a krevní tlak skoky;
  • Nervózní poruchy na pozadí menostázy

V noci nástroj odstraní takové příznaky:

Pravidla pro přijímání vitamínových komplexů

Odborníci doporučují užívat vzorec modulu léku orálně na jedné tabletě denně s jídlem. Kontraindikace k přijímání bázy je osobní nesnášenlivost vůči svým složkám a alergickým projevům potravinářské přídatné látky.

Příprava Ice Formula Menopausa Day - noc je pořízena na jedné tabletě dvakrát denně: první recepce v dopoledních hodinách (se snídaní), druhý - pozdě večer (jedna hodina před spaním). Kontraindikace pro přijímání tablet - přecitlivělost na složky tablet, aterosklerózu, hypertenze.

Doporučení:

  1. Lékaři nedoporučují pití pilulek na prázdný žaludek.
  2. Před použitím potravinářských přídatných látek by mělo být konzultováno s vaším gynekologem.
  3. Během příjmu tablet je nutné eliminovat použití alkoholických nápojů, antidepresiv.

Recenze Ice Formula Menopause Day - Night a Ice Formula menopauzy v jejich mši jsou pozitivní. Ženy užívající tablety oslavují zlepšení v pohodě po obdržení ledu.

Pozorování normalizace krevního tlaku, zlepšení spánku, snížení frekvence přílivů a zvýšení sexuální aktivity. Někteří si však všimněte náhradu příznaků Klimaků po ukončení tablet s užíváním.

Zaměřte se na proveditelnost konstantního příjmu tablet. S pravidelným příjmem vitamínového komplexu, dámy všimnou posílení imunity a v důsledku toho jsou stále nachlazení nebo lehčí.

Ženy slaví své přirozené ne chemické složení a nedostatek negativních vlivů na těle. Recenze na různých fórech ukazují aktivní aplikaci fondů během Climsaks.